ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Člověče nezlob se! s vlastními fotkami

Člověče, nezlob se! je bezpochyby neznámější stolní hra oblíbená jak u dětí, tak u dospělích. Darujte své rodině originální hru potištěnou vlastními fotkami…

Člověče nezlob se - vlastní fotka

Člověče nezlob se - vlastní fotka

Pravidla této, po celém světě známé hry, jsou velmi jednoduchá a i proto tedy patří mezi nejčastěji společně hrané rodinné hry. Na začátku jsou všechny figurky hráčů ve startovním domečku. Smyslem je přesunout na herním poli všechny hráčovy figurky ze startovního do cílového domečku, přičemž pohyb figurek je určován v závislosti na hodu kostkou.

Mezi originální rodinné dárky patří hrací pole potištěné vlastními fotkami, kde má svůj domeček každý z rodiny viditelně označen. Každá společná hra, například tradičně večer na dovolené, tak bude pro všechny ještě více zábavnější.

Svoje vlastní Člověče nezlob se skládá z hracího pole pro 2-4 hráče. Hrací pole je velikosti 31 x 31 cm a vyrobeno z pevné šedé lepenky o síle 1,5 mm. Celé balení obsahuje 2 díly hracího pole, dřevěnou kostku a šestnáct figurek (4x barva – červená, žlutá, modrá a zelená). Vše je spolu s pravidly hry v potištěné krabičce o rozměru 32 x 19,5 x 4 cm. Kromě vlastních fotek máte na výběr z několika různých předloh hracích polí. Vaše Člověče nezlob se tak bude naprosto jedinečné a originální, přesně podle Vašeho sestavení.

Zaujal Vás tento tip na originální dárek? Nahrajte tady Vaše fotky a sestavte si pomocí editoru vlastní hrací pole!

 
 


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Zábava | Štítky: , ,

Předchozí: Nahřívací polštářky a plyšáci.

Další: Těžítko formule s lupou.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2010 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.