ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Dárkový pivní balíček

Ideálním originálním dárkem pro milovníka piva jsou pečlivě sestavené degustační balíčky pivních specialit z celého světa. Každý obdarovaný „pivní gurmán“ bude určitě spokojen. Nevěříte? zkuste to

Mezi nejoblíbenější pivní balíčky patří:

Kolekce bavorských pšeničných pivních specialit
        …pravý dárek pro milovníka piva! Osm vybraných bavorských pšeničných piv v lahvích o objemu 0,5l

Bavorská pšeničná piva

Bavorská pšeničná piva

V této kolekci najdete bavorské značky Bischofshof Weizen (klasické pšeničné pivo s příjemnými lehce ovocnými tóny), Paulaner Weizen (jednička pivovaru Paulaner snezaměnitelným charakterem), Schneider Weisse Original (pšeničné pivo s jantarovou barvou a bohatou pěnou), Jacob Weizen (ležák z rodinného pivovaru na bavorské straně Šumavy), Spital Weizen (řízné osvěžující pšeničné pivo), Riedenburger Weizen (tradiční pšeničné pivo se silným plným aroma a jantarovou barvou), Franziskaner Weizen (kořenitě ovocná chuť a svůdná měděnozlatá barva je typická pro toto kvasnicové pšeničné pivo), Weltenburger Weizen (vařené podle staré bavorské receptury). Pro všechna piva z toho balíčku je typický alkohol 5.1% až 5.5%. Tento pivní balíček koupíte tady.

 

Balíček pivních speciálů
        …obsahuje osm pivních speciálů lahvovaných do lahví o objemu 0,33l a kromě toho také pivní sprchový gel.

Balíček pivních specialit I

Balíček pivních specialit I

V balíčku tedy najdete piva Corona Extra – Mexico (oblíbené svrchně kvašené), Foster’s Lager – Austrálie (jednička mezi ležáky u australských pivařů), Canabis Club – Německo (bio pivo s výtažkem z konopí), Satan Red – Belgie (opravdu silné pivo dokvášené v lahvi), Newcastle Brown Ale – Velká Británie (jedno z nejpopulárnějších britských piv), Kwak – Belgie (jantarově zabarvené silné belgické pivo), Birra Moretti – Itálie (italský ležák z Udine), Hemp BrouCzech – Česká republika (uvařeno v pivovaru Nová Paka s příchutí konopí). No a samozřemě již zmiňovaný sprchový gel 265ml obsahující pokožce prospěšné vitamíny B, zklidňující chmel, důležité stopové prvky a příjemně zvláčňující obilný extrakt. Koupeli navíc dodá delikátní hořko-sladkou vůni. Dárkový balíček koupíte tady…

 

Sada českých pivních speciálů v přepravce
        Sada šesti vybraných vynikajících českých pivních speciálů v dřevěné dárkové přepravce. Zaručeně potěší znalce piva unikátní chutí!

České pivní speciály

České pivní speciály v dřevěné přepravce

Dřevěná přepravka obsahuje tato skvělá česká piva: Primátor Exklusive 16°, Herold Granát 14°, Rychtář Special 15°, Bakalář 555 17°, Svijany Baron 15°, Janáček Commenius 14°. Podrobný popis jednotlivých piv je tady.

 

Další pivní speciality a dárky vhodné pro pivaře hledejte zde…

 
 


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Potraviny a nápoje | Štítky: , ,

Předchozí: Pohyblivý 3D plakát.

Další: Lázně pro seniory v Poděbradech.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2012 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.