ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Diamantové šperky

Diamantové šperky jsou pro každou ženu neopakovatelný dárek. Diamantový zásnubní prsten, náušnice nebo přívěšek darovaný z čisté lásky přinese potěšení přetrvávající celý život. Přitom za cenu dělající diamantové šperky dostupné pro potěšení Vás, nebo Vašich nejdražších…

Nejen již v dávné historii, ale také v dnešní době jsou šperky s broušenými diamanty vhodný dárek především pro ženy. Hodí se při mnoha významných příležitostech, ať již to jsou zásnuby, výročí, narození dítěte či projev opravdové lásky. Kromě toho všeho je diamant zajímavá a krásná, relativně výhodná investice a prostředek k dlouhodobému uchování majetku. Vysoká odolnost diamantu zajišťuje dlouho životnost šperku, který tak lze předávat jako rodinné dědictví mezi několika generacemi a v případě krize pak prodat prakticky kdekoliv na světě.

Diamantový přívěšek

Diamantový přívěšek

Zlatý přívěsek s diamanty: dokonalý přívěsek pro ženu ze žlutého zlata ve tvaru listu, jehož stopku tvoří 10 diamantů s briliantovým brusem a srdce listu tvoří 25 diamantů s obdélníkovým brusem vsazenými v jemné obrubě. Celková hmotnost 35 diamantů je cca 0,32 ct. Rozměr cca 25×8mm.

 

Na českém trhu se nejedná dnes již o záležitost dostupnou jen pro ‘vyvolené’ a v případě šperků Silver.AG je cena těchto klenotů mnohdy jen 50% a méně z běžných konkurenčních cen. Diamanty různého brusu jsou osazeny v 18 karátovém bílém nebo žlutém zlatě. Všechny šperky jsou samozřejmě podle zákona kontrolovány a puncovány Puncovním úřadem. Při nákupu dostanete certifikát a navíc luxusní dřevěnou krabičku.

Co je to bílé zlato a jedná se vůbec o zlato? Ano, jedná. Samotné ryzí zlato je příliš měkké pro výrobu šperků, proto se míchá s jinými kovy, které upravují jeho vlastnosti a také barvu. Žluté zlato je slitina s mědí nebo zinkem a pro zabarvení bílého zlata se používá paladium a nikl. Ryzost zlata v slitinách se pak vyjadřuje v karátech. Ryzí zlato má 24 karátů, přičemž 18 karátové zlato obsahuje 75% ryzího zlata a 25% dalších kovů.

Diamantový zásnubní prsten

Diamantový zásnubní prsten

Prsten zlatý s diamanty: Krásně detailně vypracovaný zásnubní prsten z bílého 18ti karátového zlata. Uvnitř je vsazený kvítek z 9 diamantů s briliantovým brusem. Květ má po stranách dalších 8 diamantů s briliantovým brusem. Celkově je osazený 17 diamanty o celkové hmotnosti cca 0,25ct. Překrásně zpracovaný šperk na který žádná žena neřekne ‘Ne’…

 

Chcete ohromit lásku svého srdce krásným a okouzlujícím šperkem s broušenými diamanty?

Pak se nezapomeňte podívat na kompletní nabídku šperků SilverAG za jedinečné ceny.

 


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Šperky a doplňky | Štítky: , , ,

Předchozí: Chladící půllitr na pivo.

Další: Vrtulník na dálkové ovládání.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2010 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.