ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Dinosauří krevety Trilobit – sada pro pěstování

Originální dárek umožňující navíc vnímat přírodní cykly a vznik života. Pěstování Dinosauřích krevet je jednoduché, vše potřebné je v balíčku a zvládnou to i zvídavé děti.

Dinosauří krevety Trilobit

Dinosauří krevety Trilobit

S pomocí této sady je pěstování krevet Trilobit hračkou a není potřeba ani drahé akvárium, protože vše potřebné je obsaženo v kompletní sadě. Obdarovaný bude svědkem narození a způsobu života těchto tvorů, kteří se začali vyvíjet před více než 200 milióny let. Z vajíček vhozených do nádržky s vodou se během několika dnů vylíhnou a pak rostou krevety Trilobiti téměř před očima. Není to složité, stačí udržovat pokojovou teplotu vody, dostatek světla a pravidelně krmit. Běžný jejich růst je každý den až o dvojnásobek své velikosti a Trilobiti budou bavit svým aktivním životem, souboji o potravu a akrobatickými kousky.

 

Přesné vědecké pojmenování těchto ‘Dinosauřích krevet Trilobit‘ je Triops Longicaudatus a jedná se o sladkovodní korýše z čeledi crustacea. Tělo těchto krevet je kryté jakýmsi krunýřem, má dlouhý ocas, tři oči a stočtyřicet nohou… Sada obsahuje vše potřebné: kulatá nádržka s víčkem, sáček s pískem, krevetí vajíčka, krmení pro krevety, malá odměrka, lžička, kapátko a samozřejmě podrobný návod pro samotné pěstování.

SADU NA CHOV KREVET TRILOBIT OBJEDNÁTE V ESHOPU – PODÍVEJTE SE I NA DALŠÍ BALÍČKY

 
 


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Zábava | Štítky: ,

Předchozí: Kvetoucí čaje se skleněnou konvičkou.

Další: Mikina Kostlivec.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2010 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.