ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Domácí minipivovar

Chytrý dárek pro aktivního pivaře – se sadou pro domácí přípravu piva se stane pivním mistrem. A za pečlivého dodržežní několika základních pravidel, bude postup výroby svého vlastního a originálního domácího piva velmi jednoduchý.

Domácí minipivovar Beer Machine

Domácí minipivovar Beer Machine

 

Vaření piva je relativně složitý proces, ale s domácím pivovarem je celý postup zábavný a mnohem jednodušší. Celé zařízení bylo vymyšleno tak, aby bylo možné připravit originální domácí pivo vlastní výroby co nejpohodlněji s minimen technologických zákroků a postupnou inovací získalo tři nezávislé americké patenty.

Pivo se zde vyrábí z předem připravených čistě přírodních směsí složených ze sladového ječmene, chmelu, pivovarských kvasnic a případných dalších bylinných složek (v závislosti na druhu a stylu vyráběného piva). Není tedy nutná předchozí zdlouhavá a technologicky náročná příprava sladu, zjednodušeně řečeno stačí nalít do zařízení pitnou vodu a přidat vybranou sladovou směs. Ke zdárnému úspěchu je samozřejmě nutné dodržet několik zásadních kroků, které jsou podrobněji popsány v přiloženém návodu na výrobu vlastního domácího piva.

 

VIDEO: Domácí minipivovar Beer Machine

 

Během několika dnů při pokojové teplotě dojde k alkoholovému kvašení. Po té je potřeba ještě nechat určitou dobu nádobu minipivovaru s mladým pivem odležet a vyčistit od kvasničních kalů – díky kompaktní velikosti není absolutně nutný chladný sklep, ale poslouží i místo v běžné chladničce. Výsledné pivo pak odpovídá stupňovitostí a obsahem alkoholu přibližně 14stupňovému speciálu. K domácímu minipivovaru je možné dokupovat další sladové směsi pro výrobu různých druhů a stylů piva.

Originální dárek poskytující aktivnímu pivaři zábavu a nadšené čekání na výsledek vlastní práce. Darujte mu domácí minipivovar a on Vás pak obdaruje vlastním domácím pivem! více na darek.cz

[ POKRAČUJTE ZDE - DALŠÍ TIPY NA ZAJÍMAVÉ DÁRKY ]

 
 


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Domácnost | Štítky: ,

Předchozí: Džbán na pivo s pípou.

Další: Bačkory zvířátka – černá kočka.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2012 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.