ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Dupačky pro dospělé

Originální dárek pro každého – pohodlný celotělový overal, nebo také dupačky s klokankou, kapucí a bačkorami s protiskluzovou podrážkou…

Dupačky pro dospělé - Skippy

Dupacky pro dospele Skippy

 

Dupačky pro dospělé se staly novým módním trendem mezi celebritami. Svým provedením je to vhodný obleček zejména pro domácí lenošení, ale například modelka Agáta Hanychová, nyní Prachařová, si je během těhotenství oblíbila natolik, že v nich vyrazila i do společnosti na párty.

 


Focení Skippy dupaček pro časopis PROFASHION - Agáta Prachařová, Bláža Hlasová a Jakub Kaplan

 

Dupačky Skippy jsou velmi příjemné díky pohodlnému střihu a použitému materiálu extra měkké bavlně o vysoké gramáži 300g/m2. Nošení usnadňuje na přední části dlouhý dvoucestný zip. Ten je možné zapnout až do kapuce.

Vybaveny jsou navíc kapsou klokankou a dvěma postranníma kapsama na zip. K dupačkám dostanete navíc zdarma pár bačkor s protiskluzovou podrážkou. Na výběr je z několika barevných kombinací v různých velikostech – velikost si můžete zvolit podle tabulky.

Dupačky Skippy nikde neškrtí, na dotek jsou mazlivé a je v nich příjemné teplo. Takové pohodlí v žádné mikině nebo teplácích nepocítíte.

 

Také Vás dostaly dospělácké dupačky a nejen jako dárek?

PODÍVEJTE SE NA VZORY A VYBERTE VELIKOST
(možnost bezproblémové výměny velikosti)

 
 


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Oblečení | Štítky: ,

Předchozí: Elegantní dámské kožené peněženky.

Další: Zebry – velká samolepka na zeď.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2012 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.