ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Elegantní dámské kožené peněženky

Pokud se zrovna právě rozhodujete nad tím, jaký vhodný stylový dárek vybrat pro ženu, určitě nic nepokazíte, pokud namísto šperku se zkusíte také zamyslet nad peněženkou. Peněženka dotváří celkovou image a jde tak o důležitý módní doplněk, u kterého snad každá žena ocení, když podobně jako v případě kabelky má z čeho volit. Samotnému výběru se určitě vyplatí věnovat trochu času a krátce se zamyslet nad tím, jakou peněženku ze široké nabídky výrobců a prodejců nejlépe vybrat.

Kožené peněženky

Kožené peněženky

Většina žen již nechápe peněženku pouze jako nezbytnou nutnost, ale kromě praktičnosti dokáží náležitě ocenit její módní styl a celkový design. Pro mnoho z nich je také velmi důležité, z jakého materiálu je vyrobena. A nakonec každou spolehlivě potěší, pokud peněženka pochází z některé poslední kolekce od světově známých návrhářů.


Velikost, tvar a barva peněženky jsou spíše praktické stránky výběru. Zohledněn by měl být způsob používání peněženky, co všechno a kolik se v ní bude přenášet, zda jde o každodenní univerzální používání, pro sport či doplněk ke společenským šatům. Vnitřní členění by kromě přihrádek na peníze a mince mělo mít podle potřeby i dostatek dalších prostor pro doklady, kreditní karty a vizitky.

Kožená peněženka vhodný dárek pro ženu

Kožená peněženka vhodný dárek pro ženu

 

Trochu více pozornosti si zaslouží volba materiálu a celkové zpracování peněženky. Asi nejoblíbenějším materiálem, který nikdy nevyjde z módy, je kůže. Textilní peněženky jsou lehčí, syntetická kůže zase levnější, ale pro pravou kůži hovoří kromě elegance a vzhledu také vysoká životnost. Kůže zaujme hned na první pohled a i když se jedná o něco dražší materiál, z dlouhodobého hlediska se taková investice jistě vyplatí, protože kožená peněženka si svůj pěkný vzhled a hodnotu nakonec udrží mnohem déle, než peněženky vyrobené z jiných materiálů.

Navštivte pestrou nabídku eshopu s módními doplňky, kde si správně vyberete.

 


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Šperky a doplňky | Štítky: ,

Předchozí: Stavebnice solární větrný mlýn dekorace.

Další: Dupačky pro dospělé.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2012 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.