ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Elektricky vyhřívané ponožky

Hledáte dárek pro rybáře nebo myslivce? Nečekaně originálně překvapíte vyhřívanými ponožkami, které na jedno nabytí udrží nohy v teple až po dobu deseti hodin…

Vyhřívané elektrické ponožky

Vyhřívané elektrické ponožky

 
Vyhřívané ponožky se oblékají na klasické tenké ponožky a jsou určeny na celodenní nošení. Udržují nohy v teple a stimulují krevní oběh. Jsou pohodlné a pružné – dokonale padnou. Použitý materiál Spandex rovnoměrně odvádí pot, efektivně tak redukuje vlhkost a udržuje nohy v suchu.

Oproti normálním ponožkám jsou vybaveny patentovanou vrstvou Zero Layer a 3V technologií vytápění. Jedná se o odolnou a současně bezpečnou technologii, která dokáže poskytnout povrchovou teplotu až 65stC.

Ponožky lze pouhým stiskem tlačítka nastavit na tři teplotní úrovně. O dodávku elektrické energie je starají nabíjecí Li-ion akumulátorové baterie, které na jedno nabití dokáží dodávat teplo až 10 hodin – v závislosti na nastavení úrovně vyhřívání.

V horním lemu je nylonová výztuha, která ponožky udrží na svém místě i ve chvílích opravdu aktivního pohybu. Lze je tak používat pro veškerou outdoor činnost a zábavu. Dárkem potěšíte převážně myslivce a rybáře, ale také vyznavače kempingu, turistiky či pracující dlouhé hodiny v zimě a venku.

Ponožky obdržíte spolu s párem nabíjecích Li-ion baterií a síťovou nabíječkou. Součástí dodávky jsou také dva přídavné pásky na suchý zip, které umožní používat silnější baterie, které lze následně dokoupit. S těmito bateriemi budou ponožky dodávat příjemné teplo až 20 hodin na jedno nabití.

HLEDEJTE DALŠÍ DÁRKY NA INTERNETU


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Oblečení | Štítky: , , ,

Předchozí: Stojan na květiny.

Další: Retro nástěnné hodiny do kuchyně.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2012 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.