ORIGINÁLNÍ DÁREK » Elektricky vyhřívané ponožky

ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Elektricky vyhřívané ponožky

Hledáte dárek pro rybáře nebo myslivce? Nečekaně originálně překvapíte vyhřívanými ponožkami, které na jedno nabytí udrží nohy v teple až po dobu deseti hodin…

Vyhřívané elektrické ponožky

Vyhřívané elektrické ponožky

 
Vyhřívané ponožky se oblékají na klasické tenké ponožky a jsou určeny na celodenní nošení. Udržují nohy v teple a stimulují krevní oběh. Jsou pohodlné a pružné – dokonale padnou. Použitý materiál Spandex rovnoměrně odvádí pot, efektivně tak redukuje vlhkost a udržuje nohy v suchu.

Oproti normálním ponožkám jsou vybaveny patentovanou vrstvou Zero Layer a 3V technologií vytápění. Jedná se o odolnou a současně bezpečnou technologii, která dokáže poskytnout povrchovou teplotu až 65stC.

Ponožky lze pouhým stiskem tlačítka nastavit na tři teplotní úrovně. O dodávku elektrické energie je starají nabíjecí Li-ion akumulátorové baterie, které na jedno nabití dokáží dodávat teplo až 10 hodin – v závislosti na nastavení úrovně vyhřívání.

V horním lemu je nylonová výztuha, která ponožky udrží na svém místě i ve chvílích opravdu aktivního pohybu. Lze je tak používat pro veškerou outdoor činnost a zábavu. Dárkem potěšíte převážně myslivce a rybáře, ale také vyznavače kempingu, turistiky či pracující dlouhé hodiny v zimě a venku.

Ponožky obdržíte spolu s párem nabíjecích Li-ion baterií a síťovou nabíječkou. Součástí dodávky jsou také dva přídavné pásky na suchý zip, které umožní používat silnější baterie, které lze následně dokoupit. S těmito bateriemi budou ponožky dodávat příjemné teplo až 20 hodin na jedno nabití.

HLEDEJTE DALŠÍ DÁRKY NA INTERNETU


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Oblečení | Štítky: , , ,

Předchozí: Stojan na květiny.

Další: Retro nástěnné hodiny do kuchyně.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2010 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.