ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Elektronická cigareta

Pokud kuřákovi věnujete jako dárek elektronickou cigaretu, uděláte tím nejen něco pro jeho zdraví, ale ocení to i jeho blízké okolí. Kouř totiž obsahuje pouze nikotin a nijak nezapáchá, proto lze kouřit bez omezení v autě, tramvaji, na zastávkách či restauraci. A navíc také ho kouření následně vyjde mnohem levněji…

Elektronická cigareta Intellicig

Elektronická cigareta Intellicig

Elektronické cigarety se v poslední době těší velké oblibě i mezi celebritami. Podle Blesku elektronickou cigaretou nahradil tu klasickou například také herec Otakar Brousek.

Elektronická cigareta se stala velkým hitem v zemích, ve kterých byl vydán zákaz kouření na veřejných prostranstvích a restauracích. Ukázkovým příkladem prý může být například Velká Británie, kde hosté tradičních hospůdek se s novým zákonem vypořádali používáním elektronické cigarety. Má samozřejmě i řadu dalších nesporných výhod. Při jejím kouření totiž dochází k vdechování pouze čisté nikotinové páry, žádné další škodliviny jako je dehet či oxid uhličitý nejsou obsaženy. Přičemž dávka nikotinu se dá postupně snižovat, takže kouření se tak stává zdravějším. Další výhodou je, že prsty a zuby nezískají od kouření nepěkné žluté zabarvení.

U elektronických cigaret lze vybírat z nejrůznějších tvarů a příchutí nikotinových kapslí. Uvnitř není tabák, ale patrona obsahující nikotin a aromatickou esenci. Uvnitř cigarety navíc naleznete nabíjecí baterii, která osvěcuje diodu, díky čemuž to vypadá, jako by byla zapálená. Náplně vydávají kouř bez zápachu, který dotváří dojem skutečného kouření, ale nijak neobtěžuje blízké okolí.

Podívejte se na následující video. Poznáte, že se nejedná o skutečnou cigaretu? :) A kouř při tom nevydává žádný obtěžující zápach…

 

Kuřáci si také chválí, že je kouření elektronických cigaret vyjde levněji, než kupování tradičních tabákových krabiček. První náklady jsou sice vyšší, neboť je třeba zakoupit samotnou cigaretu. Poté již ale stačí pouze dokupovat patrony nebo náplně do nich.

Dnes již existuje i u nás široká nabídka elektronických cigaret, patron i náplní. Při výběru je jen třeba dávat pozor, aby patrony do dané cigarety pasovaly, protože se prodávají v různých velikostech.

Více podrobností o jednotlivých modelech, dostupnosti a cenách zde.

 
 
intellicig
 


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Pro kuřáky | Štítky: ,

Předchozí: Tričko s novinovým potiskem.

Další: Hlavolam na víno.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2012 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.