ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Hadí mast proti vráskám

Chcete starší ženě darovat mladší vzhled, bez injekcí a plastických operací? Sérum proti vráskám Snake Complex, které je velmi podobné hadímu jedu, omlazuje pleť, zlepšuje svěžest a celkovou pevnost pleti. Originální dárek pro babičku, maminku či tetu…

Snake Complex - sérum proti vráskám

Snake Complex - sérum proti vráskám

 

Mast obsahuje speciální syntetické složení SYN-AKE, které je velmi podobné hadímu jedu, díky čemuž účinně uvolňuje obličejové svaly a odstraňuje vrásky bez ohledu na jejich hloubku. Krém si poradí s vráskami už u jejich zdroje. Představuje tak velmi účinnou alternativu bez paralyzovaných svalů, ke kterým dochází v případě aplikace injekcí či plastických operací.


 

Kosmetické tajemství hollywoodských hvězd je nyní dostupné pro všechny. K viditelnému vyhlazení hlubokých vrásek dochází již během první aplikace a po pár týdnech pleť může vypadat i o 10 let mladší.

Svým působením a uvolňováním obličejových svalů snižuje jejich stahy a nejen vrásky vyhlazuje, ale předchází i jejich vzniku.

Krém lze nanášet ráno i večer na celý obličej, na čelo i krk, účinný je v okolí očí a rtů. Přesvědčte se na doprovodném videu:

 

Ještě stále vybíráte dárek pro babičku nebo maminku? Vyzkoušejte mast s účinným sérem Snake Complex, můžete nyní pohodlně objednat po internetu, dárek Vám přijde domů.

PŘEJÍT DO ESHOPU TOPSHOPCZ


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Zdraví a krása | Štítky: , ,

Předchozí: Psí záchod Potty Patch.

Další: Kuličkové pero a švýcarský kapesní nůž.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2010 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.