ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Jedinečná trička The Mountain

Trička americké značky The Mountain jsou známá a uznávané po celém světě. Jejich originalita nespočívá jen v jedinečných motivech, ale také v unikátním způsobu výroby maximálně šetrném k přírodě a životnímu prostředí…

 

Trička The Mountain (R)

Trička The Mountain (R)

 

Trička The Mountain jsou ušita z ekologické 100% bavlny, potisk je vytvářen pomocí organických barev na vodní bázi, schopných vytvořit více než 600 barevných odstínů.

Celé tričko nese celosvětově uznávaný Oeko-Tex 100 Certifikát (mezinárodní testovací a certifikační certifikát pro textilie, vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů). Kromě toho se bere i ohled, aby nakupovaná bavlna necestovala po celém světě, ale pocházela z blízkých oblastí místu výroby. Toto všechno společně dělá ze značky The Mountain nejzelenější americkou společnost, zabývající se výrobou triček.

Neuvěřitelně realistické motivy jsou barveny ručně a všechna výroba probíhá na území USA. Tisk je nanášen přímo na vlákno, tím je zajištěna dlouhá trvanlivost. Tyto trička jsou opravdu skvělými dárky a dá se říct, že každé z nich je unikátní umělecké dílo!

Koupit se tyto trička již dají i v ČR. Ve své nabídce je má e-shop Trikátor, obchod specializující se na originální trička.

PROHLÉDNĚTE SI NABÍDKU ESHOPU TRIKATOR

 


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Oblečení | Štítky: ,

Předchozí: Hledač klíčů.

Další: Formičky na vaření vajíčka.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2010 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.