ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Keramický půllitr s vlastním potiskem

Další z originálních dárků pro své kamarády a přátele pivaře – nechte jim udělat originální půllitr s potiskem podle Vašeho zadání. Stejně tak to může být netradičně originální upomínkový dárek pro kamarády na hromadné pivní akci…

Originální půllitr s vlastním potiskem

Originální půllitr s vlastním potiskem

 

Vlastní originální půllitr každého pivaře zaručeně potěší. Bez ohledu na to, že z vlastního se lépe pije, si ho už nikdy s nikým nesplete a na hromadné akci se bude viditelně odlišovat.

Půllitr potištěný vlastním originálním neodstranitelným potiskem společně s balením pivních speciálů bude skvělou součástí dárkové pivní sady a tím pravým narozeninovým překvapením pro každého milovníka zlatavého moku.

 

Samotný keramický půllitr má podklad čisté bílé barvy, výšku 13.5 cm a průměr 9.5 cm. Může být s úchopem pro praváka (foto vlevo od ucha), pro leváka, nebo také oboustranně potištěný. Teď již tedy jen vybrat ten správný obrázek! Může to být Vaše vlastní kresba či karikatura, kterou přeskenujete do počítače nebo jakákoliv fotografie.

Pokračovat na vytvoření objednávky ->

 
 


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Keramika | Štítky:

Předchozí: Originální knížka pro děti na míru.

Další: Skleněný džbánek s keramickou zátkou.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2010 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.