ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Kočičí světýlko na hraní

Originální dárek pro kočky a jejich majitele. Potřebujete obdarovat kočičího mazlíčka? Pořiďte mu kamaráda na hraní a zabavte ho, když se bohužel zrovna musíte věnovat něčemu jinému. Moderní a stokrát lepší, než běžné klasické hraní si s klubíčkem…

Světýlko pro kočku

Světýlko pro kočku

Kočičky si rády hrají, skotačení a lov je pro ně přirozenou činností. Nenechte svého mazlíčka strádat a dopřejte mu tolik potřebný pohyb a zábavu. A že zrovna nemáte volný čas? Nevadí! Klidně si dělejte svoji práci a zatím si moderní interaktivní hračka bude hrát za Vás.

Nová moderní zábava, silná LED dioda vysílá různostranně kmitající světelný bod na podlahu či stěnu místnosti. Vaši kočičku ani po dlouhých hodinách hry neomrzí snaha chytit neposedné světýlko. Tím zajistíte a dopřejete tolik potřebný pohyb a dobrou kondici, aniž by Vás to stálo o něco více času či námahy.

Základnu můžete postavit v automatickém režimu na stůl (pak bude vysílat světýlko pod sebe) nebo na podlahu (pak bude promítáno na podlahu a stěnu podle velikosti místnosti). Lze také přepnout manuální režim, takže zařízení držíte v ruce a světelný bod ovládáte podle Vaší libosti. Hrajete si pak s kočičkou sami když máte čas a hra je zcela ve Vašich rukách, je přitom úplně jedno, zda zrovna odpočíváte na gauči, či sedíte v pohodlném křesle u televize.

 

Interaktivní hračka pro kočičiky

Stále si neumíte představit, jak je tato moderní interaktivní hračka pro kočky zábavná? Podívejte se na video…

 

HLEDEJTE ÚŽASNÉ DÁRKY ZDE

 

 


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Zvířata a mazlíčci | Štítky: , ,

Předchozí: Ryba na dálkové ovládání.

Další: Polštář sud piva.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2012 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.