ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Kopačák – létající lampión

Originální létající lampión přání ve tvaru fotbalového kopačáku pro každého sportovce! Nezapomenutelný zážitek pro oslavy výročí hráčů, trenérů či rozhodčích, ale i vyhraných zápasů a turnajů…

Létající lampión - Kopačák

Létající lampión - Kopačák

 

Lampion je lepený z různých barev papíru, takže věrně připomíná skutečný kopací míč. Jeho rozměry jsou výška cca 65 cm, dno o průměru 40 cm a největší šířka cca 70 cm.

Užijte si při oslavách s fotbalistou či klubových večírcích a oslavách vyhraných zápasů nezapomenutelný zážitek, na který budete vzpomínat. K létajícím lampiónům se navíc váží různé tradice. Například, že čím výše lampión vyletí, tím více štěstí a úspěchů na Vás čeká v budoucnosti. Další pak například tvrdí, že na pomalu se vznášejícím lampiónu se od člověka odpoutává smůla.

Lampiony jsou staré více než 2000 let a pocházejí z Dálného východu, kde jsou dodnes součástí mnoha oslav. Lidé v nich viděli prostředek ke komunikaci s bohy na nebi. Létající lampion vystoupá až do výšky nad jeden kilometr a podle podmínek může doletět do velké vzdálenosti. Je naprosto ekologický, vyrobený z rýžového papíru a na zemi se sám během pár dní rozloží.

Pokračujte do e-shopu a užijte si zážitek s létajícím přáním ve tvaru kopacího míče.

 


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Párty | Štítky:

Předchozí: USB papuče k PC.

Další: Párty tričko.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2010 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.