ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Kuličkové pero a švýcarský kapesní nůž

Hledáte nápad na dárek k narozeninám pro chlapa? Podívejte se na pěknou dárkovou sadu kuličkového pera a švýcarského kapesního nože Victorinox.

Dárková sada Victorinox

Dárková sada Victorinox

 

Švýcarské kapesní nože VICTORINOX jsou precizním zpracováním považovány nejen za symbol kvality, ale svou výbavou také symbol rozmanitosti a partnerem pro každodenní život.

Čepele nožů Victorinox jsou vyrobeny z martenzické oceli, která je nejen vynikající svou tuhostí a houževnatostí, ale také vysokou odolností vůči korozi. Technologií výroby se dosahuje tvrdosti 56 HRC a takto kalená ocel je také snadno brousitelná.

 

Tato dárková sada luxusního kuličkového pera Caran d´Ache s modrou barvou tuhy a kapesního nože černé barvy potěší každého správného chlapa.

Nůž katalogového označení Classic 0.6223.3 má ve výbavě:
* ostrou a houževnatou čepel nože
* pilníček na nehty
* šroubováček
* nůžky
* nerezový kroužek na klíčenku
* pinzeta a párátko

Kuličkové pero a povrchové provedení nože mají shodnou barvu. Dárková krabička se dá později použít jako pevné pouzdro na brýle.

 

Kapesní nože Victorinox jsou oblíbené po celém světě a spolehlivě poslouží při každodenní potřebě v domácnosti i na cestách mimo domov. Kvalitní zavírací nůž je sen každého malého kluka a nezbytná výbava dospělého muže a chlapa. Více v eshopu darek.cz

NELÍBÍ SE VÁM? HLEDEJTE DALŠÍ TIPY NA DÁRKY ZDE

 
 


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Kancelář | Štítky: , ,

Předchozí: Hadí mast proti vráskám.

Další: Seriálová trička a mikiny.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2012 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.