ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Kvetoucí čaje se skleněnou konvičkou

Tip na pěkný vánoční dárek pro milovníka čaje. Originální dárková sada kvetoucích čajů Art Collection se skleněnou konvičkou, ve které půvab kvetoucího čaje vynikne.

Kvetoucí čaj ve skleněné konvičce

Kvetoucí čaj ve skleněné konvičce

Kvetoucí čaje pocházejí z Číny a jejich dlouhá historie je stará několik set let. Dávají nápoji pěknou barvu kvalitního čaje a dlouhotrvající nasládlou chuť, která nehořkne ani při delším a vícenásobném louhování. Kvetoucí čaj lze zalít horkou vodou až čtyřikrát, jeho chuť je stále jemnější…

 
Popíjení kvetoucího čaje znamená nejen očistné působení na organismus, ale přináší také příjemné chvíle s nádechem magie. Podívejte se na krátké video:

 

Kvetoucí čaj se vyrábí z pečlivě vybraných mladých listů speciální odrůdy čajovníku Silver Needle – Stříbrná jehla, která poskytuje dostatečně dlouhé, úzké a pevné lístky vhodné pro tvarování. Ty se potom ručně svazují a vytváří se z nich kulička. K docílení efektu kvetení se mezi svázané lístky čajovníku přiváže květ nejčastěji jasmínu, chryzantém, lilie, ibišku. Tyto květy kromě kvetoucího efektu dávají také výslednému čaji jemnou vůni, aniž by výrazně ovlivnili jeho chuť.

Dárkovou sadu kvetoucích čajů a další originální dárky objednáte v e-shopu.

 


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Potraviny a nápoje | Štítky: ,

Předchozí: Spalovací RC model HSP Meteor.

Další: Dinosauří krevety Trilobit – sada pro pěstování.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2012 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.