ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Lebka 3D puzzle

Cenově dostupný dárek rozvíjející představivost a trpělivost, poskládáním originálního 3D puzzle vznikne působivá dekorace ve tvaru lidské lebky…

3D PUZZLE LIDSKÁ LEBKA

3D PUZZLE LIDSKÁ LEBKA

 

Klasické puzzle je velmi oblíbený hlavolam, ale každý už to zná a většinou tak už moc nepřekvapí. Pokud hledáte nějaký hlavolam či puzzle jako dárek, které určitě obdarovaný ještě neskládal, co takto důmyslná 3D puzzle skládačka tvaru lidské lebky? Trojrozměrné puzzle obsahuje 49 dílků z krystalicky čirého plastu a poskládáním vznikne zajímavý dekorační předmět v průměru 10 cm velký.

Takovéto 3D puzzle vyžaduje dávku soustředění a trpělivosti, ovšem výsledný efekt stojí za to a autor díla na sebe může být právem hrdý. Proto i když je možné skládačku znovu rozložit, mnohem pravděpodobněji skončí vystavená na viditelném místě.

Balení obsahuje 49 plastových různě tvarovaných dílků. Pokud by bylo složení snad přece jen příliš složité, dá se k pomoci použít přiložený návod popisující určené pořadí.

3D Lebka seznam dílků

3D Lebka seznam dílků

3D puzzle krystalová lebka je opravdu originální dárek za skvělou cenu s fascinujícím výsledným efektem.

HLEDEJTE ÚŽASNÉ DÁRKY ZDE

 


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Hlavolamy | Štítky: , ,

Předchozí: Seriálová trička a mikiny.

Další: Levitující koule Fushigi Ball.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2012 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.