ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Létající lampióny

Létající lampióny se v poslední době těší velké oblibě. Pošlete si i Vy své velké přání do nebe pomocí tohoto létajícího balónku! Stačí napsat své přání na papírový lampión, zapálit hořák a sledovat jak přání stoupá k nebi.

Létající lampiónky

Létající lampiónky

K létajícím přáním se váží různé historické tradice, zvláště na Dálném východě je to věc stará více než 2000let. Dnes jsou lampiónky coby létající přání ideální na svatbách, novoročních oslavách a jakýchkoliv dalších příležitostech. Lampióny se prodávají v různých tvarech a barvách, ať už jako klasický vznášející se balón nebo třeba ve tvaru srdce. Přibližné rozměry jsou: výška cca 90 cm, dno o průměru 40 cm, největší šířka cca 60 cm. Novinkou jsou velké „balónky štěstí“ ve tvaru válce v bílé barvě pro opravdu velká přání!

Létající lampion může vystoupat až do výšky nad jeden kilometr a také může doletět do velké vzdálenosti. Po vyhoření náplně se lampion za působení vzdušných proudů zvolna snese k zemi, je naprosto ekologický, vyrobený z rýžového papíru a na zemi se sám během pár dní rozloží.

Kompletní aktuální výběr barev a tvarů lampionů přání zde.

 


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Párty | Štítky: , , ,

Předchozí: Plazmové svítící hodiny.

Další: Magická svíčka.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2010 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.