ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Levitující koule Fushigi Ball

Magická koule Fushigi Ball získala v zahraničí velmi rychle oblibu a bezpochyby se stane zábavným dárkem, který zaujme každého začínajícího kouzelníka. Pomocí práce rukou dochází k levitujícímu efektu, že koule visí nad zemí…

Fushigi Ball - levitující magická koule

Fushigi Ball - levitující magická koule

 

Fushigi Ball je důmyslná rekvizita k jejímuž zdánlivému rozpohybování je využíváno tzv. kontaktní žonglování. Dvojplášťová konstrukce koule s povrchovou reflexní vrstvou a jednoduché triky umožní docílit efektu, že koule levituje v prostoru či pluje po těle svého ovladatele. Kromě magicky působící zábavy dochází také ke cvičení prstů a relaxaci rukou.

Podívejte se na krátké video ukazující několik triků:

 

Aby koule začala vzbuzovat dojem levitace, je potřeba samozřejmě určitého cviku. V balení je obsaženo základní instruktážní DVD, umožňující během krátkého cvičení zvládnout základní triky. Popularita koule Fushigi Ball je obrovská a tak i na internetu se dají najít další triky. V podstatě možnosti ovládání magické koule jsou neomezené a v praxi záleží jen na cviku a zručnosti, v čem a jak moc se podaří překonat již viděné triky.

Balení kromě samotné Fushigi koule obsahuje zmiňované výukové DVD, obal na kouli a stylový podstavec pod kouli (k umístění například na poličku).

Vhodný dárek pro začínajícího kouzelníka, nebo pro sklizení údivu při malých rodinných sešlostech.

CHCI KOUPIT FUSHIGI – pokračovat na eshop

 
 


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Zábava | Štítky: , ,

Předchozí: Lebka 3D puzzle.

Další: Multifunkční Renovator pro kutila.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2010 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.