ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Multifunkční elektrický gril 5v1

Elektrický multifunkční gril svou konstrukcí nahradí pět přístrojů, kromě grilování je na něm možné připravovat lívance, vafle, sendviče, mini pannini. Pěkný dárek do malé kuchyně nebo studentské koleje, zabere málo prostoru a usnadní práci.

Multifunkční gril 5v1

Multifunkční gril 5v1

 

Gril 5v1 již znáte z televize – pokud ne, podívejte se na instruktážní video.

Obsahuje pět opékacích vyměnitelných plátů, což umožňuje grilování, rychle připravovat lívance, vafle, sendviče a mini pannini pouze s pomocí jednoho skladného přístroje. Opékací pláty s moderním nepřilnavým povrchem velmi snadno nasadíte a zase vyjmete pro snadné čištění, je možné také je mýt v myčce na nádobí.
Obě strany se opečou rovnoměrně s ukazatelem teploy, připravované jídlo nespálíte.

Pohodlně a rychle se s pomocí multifunkčního grilu 5v1 dají připravit nejen šťavnaté hamburgery, ale také lahodné sendviče s oblíbenou náplní, křupavé a voňavé vafle, smažená vajíčka či volská oka, velmi chutné steaky s nízkým obsahem tuku, grilovanou zeleninu a další. Nemusíte používat žádný tuk ani pokrmy obracet, obě strany propékají současně a pokaždé jde připravený pokrm snadno vyjmout. K tomu všemu stačí pouze tento jeden přístroj, na kterém je možné připravovat snídani, oběd i večeři. Tedy vhodný dárek pro toho, kdo nerad tráví v kuchyni vařením a umýváním nádobí příliš času a nebo třeba má jen omezené prostory pro kuchyňské spotřebiče.

 

Pokud Vás jako tip na dárek zaujal, podívejte se na podrobnější informace…

 

Oblíbený GRIL 5V1 byl již dříve představený v televizní reklamě a nyní jej lze objednat přímo na internetu ještě pohodlněji.


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Domácnost | Štítky: ,

Předchozí: Praktický nožík pro houbaře.

Další: Krabička poslední záchrany pro rybáře.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2010 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.