ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Multifunkční Renovator pro kutila

Multifunkční elektrické nářadí, které si poradí s nejrůznějšími úkoly a potěší každého kutila. Originální dárek připravený vždy pomoci v domácnosti při drobných renovacích i velkých přestavbách…

Elektrický multifunkční přístroj Renovator

Elektrický multifunkční přístroj Renovator

 

Renovator je elektrický přístroj, který zvládne všechno, co celá sada nářadí. S jeho pomocí je hračkou nejen řezání a krájení, ale i přesné broušení, leštění či seškrabávání staré barvy.

Přednosti přístroje Renovátor jste již měli možnost vidět v televizi a ocení jej především ti, kteří právě renovují či se chystají renovovat svůj byt či dům. Nepostradatelně užitečný je ale i pro běžné domácí opravy, kdy je potřeba něco přiříznout, odbrousit či upilovat. Pomocí nástavce odsává vznikající prach, takže při práci nevzniká nepořádek.

Je možné opracovávat většinu v domácnosti běžných materiálů, ať už se jedná o kov, dřevo nebo plast. S bohatým příslušenstvím se snadno dostanete i do špatně přístupných míst a rohů. Navíc na rozdíl od většiny běžného nářadí je rychlost oscilace nastavitelná až do 21000 ot/min.

Podívejte se na krátké video, co všechno s Renovatorem dokážete…

 

Video které můžete znát z TV shop

 

Zkušenosti uživatelů a recenze ze zahraničí dokazují, že v přístroji Renovator Multi Tool naleznete skvělého pomocníka vždy, když potřebujete rychle přeříznout kovovou či plastovou trubku, snadno odstraňovat hřebíky, odstranit podlahové nerovnosti nebo starou omítku, vyleštit jakýkoliv povrch nebo řezat nejrůznější materiály s maximální přesností. Každý kutil bude dárkem potěšen. Prohlédněte si kompletní sadu příslušenství.

Nyní můžete koupit pohodlně i na internetu – pokračujte do eshopu.

 
 


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Hobby | Štítky: ,

Předchozí: Levitující koule Fushigi Ball.

Další: Stavebnice solární větrný mlýn dekorace.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2012 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.