ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Nahřívací polštářky a plyšáci

Originální zimní dárky v podobě nahřívacích termofórů, plyšáků a aromatických polštářků. Poskytují teplé objetí a příjemnou atmosféru pro usínání…

 

Nahřívací plyšáci

Nahřívací plyšáci

Nahřívací dárky jsou velmi příjemným společníkem v každé posteli či dětské postýlce. Dětské nahřívací plyšové hračky umožňují uklidňující večerní tulení a teplé objetí, které pomůže například i při bolestech bříška. 

 

Teplo napomáhá k celkovému prokrvení cév a organismu, což kromě příjemné tělesné pohody napomáhá také k dokonalejší látkové výměně, zmírnění svalového napětí, regeneraci po sportovních výkonech. Především však blahodárně působí na celkovou psychiku a navozují stav uvolnění.

Způsob použití je velmi jednoduchý a praktický – stačí na krátkou dobu vložit do mikrovlnky. Některé termofóry nebo plyšové hračky obsahují vyjímatelnou vložku, která se vkládá do mikrovlnné trouby. Polštářek nebo plyšák pak udrží hřejivé teplo minimálně hodinu. Po zahřátí navíc dochází k uvolňování příjemné uklidňující vůně levandule a heřmánku. Samozřejmě, že tak jako k nahřívání různých částí těla je lze použít také k ochlazování. Stačí polštářek v mikroténovém sáčku vložit na nějakou dobu do mrazničky a po té pomůže ulevit od nepříjemných otoků či bolestivých modřin.

Darujte hřejivou pohodu před spaním!

Hřejivý polštářek nebo roztomilý plyšák jsou krásný a originální dárek pro sychravý podzim a studenou zimu. Přímo se nabízí jejich místo pod vánočním stromeček.

HLEDEJTE ÚŽASNÉ DÁRKY ZDE


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Domácnost | Štítky: , , ,

Předchozí: Skleněné džbány na pivo.

Další: Člověče nezlob se! s vlastními fotkami.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2010 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.