ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Originální kabelka z limitované edice

Pokud chcete obdarovat blázna do kabelek, který ještě navíc ctí individualitu, zkuste se zamyslet nad limitovanými sériemi originálních kožených kabelek vyráběných ve velmi malých sériích…

Limitované originální kabelky

Limitované originální kabelky

Kabelky v těchto limitovaných edicích jsou vyrobeny v počtu pouze několik málo kusů, přičemž přesný počet lze snadno zjistit z kódu přiloženého u kabelky. Skutečná podoba kabelky se může vždy nepatrně lišit proti fotografiím, což je dáno malými sériemi a limitovaným nákupem kůží k samotnému šití. Tak je možnost, že obdarovaný se potká s někým, kdo má stejnou kabelku, snížena na minimum.

Nejpravděpodobnějším adeptem na obdarování je dívka či žena, zajímající se o módu a dbající na výraz individuality. Kabelky jsou ale šity i v sériích vhodných pro muže. Ty jsou pak nabízeny i ve větších rozměrech, do kterých se pohodlně vejde příruční minibook. Samozřejmostí je ve většině případů kapsa na mobil, poutko na klíče a poutka na pera.

Podívejte se na aktuální nabídku limitovaných kabelek.
VYBERTE ORIGINÁLNÍ MÓDNÍ DÁREK

 


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Oblečení | Štítky: ,

Předchozí: Tričko Not tonight ladies.

Další: Houbařská sada – brašna a nožík.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2012 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.