ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Originální knížka pro děti na míru

Nechte si vytisknout originální knížku, v níž je obdarované dítě aktivní součástí pohádkového příběhu. Zvolíte příběh a jméno hrdiny, které bude vloženo do textu. Každá knížka je tak originál, samozřejmě i s možností vytištění konkrétního věnování.

 

Originální knížka pro děti

Originální knížka pro děti

 

Celý proces je velice snadný a během krátké chvíle vytvoříte originální knížku. Stačí pouze vybrat pohádkový příběh, zvolit jména hrdinů a město, kde bydlí. Po odeslání objednávky bude vytištěna a v nejkratším možném termínu na Vaši adresu doručena jedinečná kniha určená pouze pro obdarované dítě, které je vepsáno do děje příběhu. Běžná doba doručení trvá 2-3 dny. Každý příběh je proložen četnými ilustracemi, které dokreslují děj a pro děti se stávají ještě atraktivnějšími.

Ukázka příběhu pohádky z knížky O zakleté princezně a statečném princi.

 

Knihy se vyrábějí ručně za použití již deset let ověřeného postupu výroby, čímž je zaručuje vysoká kvalitu a přesnost výroby. Speciální sešívací stroj vytváří poměrně odolnou vazbu, díky čemuž se knížka stává pevnější a i když s ní třeba děti dělají, co by neměly, vyšší trvanlivost by měla zaručit, že se k ní budou moci vrátit i v dospělém věku.

Personální knížky motivují děti k samostatnému čtení a nenucenou formou tak získávají kladný vztah ke čtení. Pomáhají objevit kouzlo psaného textu, rozvíjejí vlastní fantazii.

Prohlédněte si dostupné příběhy a odkryjte dětem kouzelný svět pohádek..

 
 


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Pro nejmenší | Štítky: , ,

Předchozí: Krabička poslední záchrany pro rybáře.

Další: Keramický půllitr s vlastním potiskem.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2010 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.