ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Pizzarete pec na domácí pizzu

Elektrická pec či trouba s opravdovou terakotovou kopulí bude užitečný dárek pro skutečného domácího kuchaře, gurmána a milovníka pizzy.

Pizzarete - mini pec na pizzu

Pizzarete - mini pec na pizzu

S gurmánskou pizza sadou Pizzarete si kdokoliv kdykoliv dokáže velmi jednoduše upéct vlastní pizzu obloženou podle své představy. Technologie přípravy mini pizzy je stejná, jako ve velkých profesionálních terakotových pecích. Díky rovnoměrnému sálání a vysoké vnitřní teplotě bude pizza rychle do křupava opečená na spodní straně, přičemž horní strana si zachová skvělou krustičku. Takového výsledku nelze při pečení v běžné domácí troubě nikdy dosáhnout.

Pec je opatřena čtyřmi otvory, takže pečení probíhá u rodinného jídelního stolu. Společná večeře se tak stává zábavnější (hlavně pro děti) a každý si pizzu připraví přesně tak, jak ji má rád. Součástí sady jsou mimo samotné mini pece na pizzu také čtyři špátle, kráječ na těsto a kuchařka s recepty. Kromě pizzy lze totiž v troubě připravit i různé sušenky.

Podívejte se na video, jak to celé funguje:

 

Objednat sadu Pizzarete pro domácí přípravu pizzy.

 
 


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Domácnost | Štítky: , ,

Předchozí: Leknín do vany.

Další: Sandály s krystaly Swarovski.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2010 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.