ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Pohyblivý 3D plakát

Francie 3d plakát

Francie 3d plakát

 

3D plakát nepotřebuje žádný zdroj energie a dokonce ani žádné speciální 3D brýle. Stačí ho pouze pověsit na zeď a pohyblivý obraz se bude měnit na základě změny úhlu pohledu.

 

Vybírat lze z široké nabídky filmových a hudebních motivů, designových či dětských, kolekce je doplněna i o automobilové, sportovní, fantasy a sci-fi 3D plakáty. Určitě zajímavý a originální dárek třeba při kolaudaci nového bytu.

 

Jedná se o unikátní licencované 3D plakáty na zeď, které představují revoluci mezi plakáty, kdy dokáží zobrazit trojrozměrný obraz při tloušťce shodné s klasickými papírovými.

Speciální fólie a zpracování obrazu vytváří jedinečný realistický 3D efekt, který plakátu vdechne život. Jde prakticky o naprosto dokonalý optický klam, který vytvoří jedinečný obraz a případně ještě pohyb či animaci. Při pohledu na obraz vidíte do hloubky prostorový obraz, který opticky vystupuje, přičemž celkový efekt navíc umocňuje natočení a pohyb obrazu při každé změně úhlu pohledu. Podrobnější popis jak to funguje je zde…

Elvis 3d plakát

Elvis 3d plakát


Marylin 3d plakát

Marylin 3d plakát

Tímto originálním dárkem potěšíte nejen své blízké, ale také si můžete udělat radost sami, když si pokoj vyzdobíte některým z originálních a efektních plakátů. Zaručeně si z některé kategorie vyberete, posuďte sami – automobilové, designové, dětské, fantasy a sci-fi, filmové a hudební, sportovní.

Pro dokonalejší výsledek bytového doplňku máte také možnost si 3D plakát nechat zasklít obyčejným nebo antireflexním sklem k potlačení odlesků umělého osvětlení či okna.

(AKCE: Pokud během objednávky do nákupního košíku přidáte slevový kód ‘PS300′, získáte automaticky časově omezenou akční slevu!)

Líbí se Vám 3D plakáty a chcete vědět více?

Pokračujte na web specializovaného prodejce tady.

 
 


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Domácnost | Štítky: , ,

Předchozí: Magnetické kuličky NeoCube.

Další: Dárkový pivní balíček.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2010 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.