ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Psí záchod Potty Patch

Psí záchod dovolí domácímu pejskovi úlevu, kdykoli bude potřebovat. Originální dárek pro pejska či pejskaře, skvělé je jeho využití na balkónech či terasách, ale díky své konstrukci lze použít i uvnitř domu.

Psí záchod Potty Patch

Psí záchod Potty Patch

Neprotéká ani nezapáchá, takže hravě vyřeší problémy, které vznikají když se opozdíte s příchodem domů. Pomůže také usnadnit výcvik štěňat. Povrch psí toalety je tvořen z umělé trávy a pejsci se na něj snadno naučí a rádi chodí. Mokrá část se zachycuje ve spodním odnímatelném tácu, který se dá v případě potřeby jednoduše umýt.

Psí záchod Potty Patch se skládá ze tří vrstev:
1. vrstva: příjemně měkká, vyrobená z umělé trávy, která byla speciálně navržena tak, aby jí snadno procházely tekutiny.
2. vrstva: mřížka, která uchovává horní vrstvu trávy suchou a mimo kontakt s tekutinami.
3. vrstva: záchytná podložka, která celkem udrží až 3,8 litru tekutiny.

Narozdíl od prosakujících novin zabraňuje toaleta roznášení špíny a pachu z mokrých psích tlapek, protože zůstane i po několikerém použití suchá a svěží. Usnadní tak spoustu starostí, když pejsek musí zůstat nečekaně dlouho sám doma nebo je venku třeba jen nevlídné počasí.

Jak to funguje se podívejte na video k záchodu Potty Patch, na kterém jsou zachyceny všechny klíčové vlastnosti. Video znáte z televize, ale psí záchod teď můžete nyní objednat z domova pohodlně i na internetu.

 

 
Přejít na ESHOP TOPSHOP.CZ

 


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Zvířata a mazlíčci | Štítky: , ,

Předchozí: Formičky na vaření vajíčka.

Další: Hadí mast proti vráskám.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2010 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.