ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Retro nástěnné hodiny do kuchyně

Designové nástěnné hodiny do kuchyně ale i do obýváku bývají skvělým dárkem, především pak pro ženu. Krásný doplněk a dárek nejen do nového bytu…

Retro designové hodiny do kuchyně a obýváku

Retro designové hodiny do kuchyně a obýváku

 

Nástěnné hodiny značky Nostalgic Art svým použitím prvotřídních materiálů kombinují zajímavý retro design a současně kvalitu. Subtilní kovový okraj velmi pěkně zvýrazňuje motiv hodin. Spolu s robustním klenutým čelním sklem tvoří tyto hodiny opravdu pěkným interiérovým doplňkem. O přesné měření času se stará bateriový strojek Quartz.

 

Dárkové balení hodiny Nostalgic Art

Dárkové balení hodiny Nostalgic Art 

 

Hodiny mají velikost přibližně 31cm v průměru a 5.5cm hloubky a jsou zabaleny v pěkné dárkové kazetě s velkým průhledem, který je současně chrání před poškozením během přepravy. Značka Nostalgic Art se zaměřuje na výběr retro motivů se ctí ke starým časům s lehkým nostalgickým úsměvem.

V kolekci se tak objevují staré reklamy, filmové hvězdy či světoznámé značky. Najdete v nich skvělý dárek pro Vaše blízké nebo dárek pro Vás do nového obýváku či kuchyně.

HLEDEJTE ÚŽASNÉ DÁRKY ZDE


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Domácnost | Štítky: , ,

Předchozí: Elektricky vyhřívané ponožky.

Další: Skleněné prkénko Joseph Joseph – gramofon.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2012 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.