ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Ryba na dálkové ovládání

Úžasně originální novinka, dárek pro děti, ale i každého dospělého nadšence pro hi-tech hračky. Ryba na dálkové ovládání, která neplave, ale pomalu a volně se vznáší prostorem…

Ryba na dálkové ovládání Air swimmer

Ryba na dálkové ovládání Air swimmer

HiTech lítající model ryby Air swimmer je v současné době nejžádanější hračkou v USA. Při každoročním udělování cen Toy of the Year Awards získala dokonce titul hračka roku 2011 a stala se následně ve světě hitem vánoc. Díky tomu se objevuje, tak jako v případě všeho úspěšného, i množství levných a z méně kvalitních materiálů vytvořených napodobenin úspěšného originálu.

Ryba je nafouknuta héliem, díky kterému se vznáší podobně jako balónek, její pohyb je však na rozdíl od nafukovacího pouťového balonku ovládán pomocí dálkového ovladače a nestoupá neovladatelně stále výše. Původní model, ve dvou provedeních žralok a seriálová ryba Nemo, byl pro rok 2012 doplněn o nový vylepšený model. Ten disponuje zejména výkonnějším dálkovým ovladačem, ještě kvalitnějšími sváry proti úniku hélia, zabudovaným dobíjecím akumulátorem a dalšími užitečnými na popud zákazníků vylepšeními.

 
Na videu je hezky vidět, jaký nezapomenutelný mysteriózní zážitek to musí být, když tato téměř jeden a půl metru dlouhá Air swimmer ryba pluje volným prostorem.

PŘEKVAPTE ORIGINÁLNÍ LÍTAJÍCÍ RYBOU – Koupit na LítejBourej

 
 


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Zábava | Štítky: , ,

Předchozí: Houbařská sada – brašna a nožík.

Další: Kočičí světýlko na hraní.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2012 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.