ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Sandály s krystaly Swarovski

Sportovní sandály Walkmaxx zdobené krystaly Swarovski jsou nejen velmi elegantním dárkem, ale krom toho pomáhají aktivovat celé tělo, vytvarovat svaly a zvýšit počet spálených kalorií během chůze.

Sandály Walkmaxx Swarovski

Sandály Walkmaxx Swarovski

Zakulacená, úmyslně nerovná podrážka sandálů Walkmaxx poskytuje jakýsi mírný pocit nestability, který se dá přirovnat chůzi naboso v písku. Podle odborníků patří takový způsob chůze mezi nejzdravější a svojí přirozeností nejvhodnější pro naši anatomii. Prokazatelné jsou i další prospěšné účinky na celé tělo a zdraví.

Chůzí v sandálech Walkmaxx dochází ke zpevňování a tvarování svalů, zvýšeným spalováním tělesné energie podporuje taková chůze zbavování se přebytečného tuku a snazšího způsobu hubnutí bez cvičení či nepříjemného půstu.

Pravidelná chůze ve vzdušných a lehkých letních sandálech Walkmaxx s okouzlujícími krystaly Swarovski přináší až o 30% větší zatížení svalů než normálně, což prokazatelně pomáhá zlepšit celkové držení těla, zabránit bolesti zad a kloubů, a samozřejmě získat atraktivní nohy a hýždě! Nejrychlejší účinek se projeví na hýžďových, stehenních a lýtkových svalech. Je jedno, jestli na nákupech, na procházce se psem, na každodenní cestě do práce…

Zjistěte více o inovačním designu podrážky, která podporuje přirozenou chůzi.

Sandály jsou k dostání ve velikostech 36–42 v tyrkysové, fialové a černé barvě. Jsou vhodné pro ženy, které chtějí vypadat módně, aniž by ohrozily péči o své zdraví, na cesty na pláž, pro každodenní použití za teplých dnů, pro všechny ženy, které chtějí zpevnit své svaly či odstranit bolesti nohou a zad.

Více informací nebo KOUPIT Walkmaxx sandály ZDE


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Oblečení | Štítky: ,

Předchozí: Pizzarete pec na domácí pizzu.

Další: Kopačky jako bačkory.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2010 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.