ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Seriálová trička a mikiny

Pokud chcete obdarovat fanouška televizích seriálů, který nesmí chybět u televize když dávají další epizodu jeho oblíbených hrdinů, tričko nebo mikina se seriálovým motivem bude jako malý dárek pro radost to pravé.

Tričko Jak jsem poznal Vaši matku

Tričko Jak jsem poznal Vaši matku

 

Nejširší nabídku v tuto chvíli tvoří trička, mikiny a jiné vychytávky ze seriálů Jak jsem poznal Vaši matku a Teorie Velkého třesku.

 

Americká situační komedie Jak jsem poznal vaši matku (How I Met Your Mother) měla premiéru v roce 2005 a u nás se oficiálně vysílá od roku 2009 na stanici Prima Cool. Seriál získal velkou oblibu u diváků i kritiků a získal cenu za nejlepší komediální seriál v roce 2009. Seriál je plný originálních hlášek, kterými jsou motivy na oblečení inspirované.

Teorie Velkého třesku (v ameirckém originálu The Big Bang Theory) je netradiční situační komedie s epizodami ze světa mladých fyziků. Premiéru měl v roce 2007 a od roku 2009 jej také u nás začala vysílat televizní stanice Prima Cool. Nošení trička s motivem Team Sheldon je jasným projevem přízně svému oblíbenci, originální monoskop ve stylu Tetris, motiv I’m SAD inspirovaný hláškou Dr. Sheldona – to je jen několik originálních a vtipných motivů.

Bohatá nabídka motivů těchto dvou hlavních seriálů je doplňovaná také o další oblíbené seriály, je z čeho vybírat.

 

Líbí se Vám fanouškovské seriálové oblečení jako dárek?

Pokračujte do eshopu a vyberte si správný motiv.

 
 


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Oblečení | Štítky: , ,

Předchozí: Kuličkové pero a švýcarský kapesní nůž.

Další: Lebka 3D puzzle.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2010 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.