ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Skleněné džbány na pivo

Máte obdarovat pivomila, který si nedovede představit pořádný oběd bez čerstvého piva a pivem baleným do moderních lahví pohrdá? Tak potom skleněný džbán se zlatavým mokem a bohatou pěnou na jeho stole ostudu neudělá…

Skleněný džbán na pivo

Skleněný džbán na pivo

Zajít si či si nechat donést čerstvě točené pivo do džbánku k nedělnímu svátečnímu obědu patřilo v minulých stoletích k běžným rituálům. Ne náhodou v mnoha domácnostech tento klasický zvyk setrvává i v současnosti. K české kuchyni totiž pivo patří a tak džbánek na pivo by měl být v samozřejmé výbavě každého opravdového milovníka piva.

 

Skleněný džbán má několik výhod. Především je to elegance skla, které na jídelním stole vytváří tu správnou jedinečnou atmosféru okamžiku. Sklo umožňuje pochopitelně také hodnotit pivo zrakem, což je pro opravdového pivaře stejně důležité, jako pro milovníka vína. A také je pak stále na první pohled patrné, kolik ve džbánu ještě zůstává.

 

Podle vkusu obdarovávaného máte na výběr, jaký skleněný džbán vyberete. Každého jistě uspokojí hladké džbány vyráběné českou firmou Crystalex z bezolovnatého křišťálového skla „crystalin“. To se i bez použití olova vyznačuje mechanickou odolností, výjimečnou kvalitou, vysokou brilancí a transparentností. Tvary těchto džbánů jsou ideální pro pohodlné uchopení a bezpečné nalévání. Výhodou také může být, že je lze většinou mýt v myčkách. Pokračovat na výběr hladkých džbánů…

 

Džbány z broušeného olověného skla se již svojí nepřehlédnutelnou reprezentativností hodí pro slavnostní příležitosti. Jako takové už sami o sobě představují dar pro příležitosti většího významu a určitě nezklamou. Pokračovat na výběr broušených džbánů…

 
 

skleneny dzban na pivo s pipou

Hledáte nějaký originální džbán na pivo? Pak zkuste skleněný džbán s pípou na deset piv. Keramická zátka zajistí čerstvost piva během transportu a jednoduchá pípa s pumpičkou zajistí čerstvě točené pivo přímo doma.

Je džbán na deset piv příliš velký? Pak se zkuste se podívat na menší džbánek s keramickou zátkou, který se vejde do každé lednice.


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Domácnost | Štítky: , ,

Předchozí: Bačkory zvířátka – černá kočka.

Další: Nahřívací polštářky a plyšáci.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2010 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.