ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Skleněné prkénko Joseph Joseph – gramofon

Originální kuchyňská skleněná podložka s nostalgickým motivem gramofónu je pěkný a designově zajímavý dárek značky Joseph Joseph, kterým překvapíte skutečného milovníka hudby.

 

Originální skleněná podložka Joseph Joseph

Originální skleněná podložka Joseph Joseph

 

Značku Joseph Joseph (zkráceně JJ), zaměřenou na originální kuchyňské a bytové doplňky, založili dvojčata Richard a Antony v roce 2003 a velmi brzy na to si získali celosvětové uznání v podobě mnoha designérských ocenění.

Stejně tak designově kreativní jsou skleněné pracovní podložky JJ, které do kuchyně přinášejí lesk a originalitu spolu s vysokou praktičností. Jsou vkusné, stylové a mnohoúčelové.

 

Nostalgický motiv gramofonu je skvělým retro dárkem do domácnosti milovníka hudby. Podložka je vyrobena z tvrzeného skla a motiv vypadá skutečně realisticky. Lze ji použít jako prkénko pro přípravu pokrmu, ochrání pracovní desku před poškrábáním a znečištěním, hotový pokrm je možné na ní okamžitě servírovat. Poslouží jako podložka pod horké hrnce a pánve, odolává teplotám až 280st. 

Všechny podložky JJ z tvrzeného skla jsou vysoce hygienické, je možné je mýt v myčce nádobí a nezanechávají na sobě pach nebo skvrny z pokrmu.

Rozměry podložky s motivem gramofonu přehrávající vinylové desky jsou 30×40x0.7cm a je opatřena protiskluzovými nožičkami.

HLEDEJTE ÚŽASNÉ DÁRKY ZDE


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Domácnost | Štítky: , ,

Předchozí: Retro nástěnné hodiny do kuchyně.

Další: Nástěnná stírací mapa světa.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2012 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.