ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Skleněný džbánek s keramickou zátkou

Originální džbánek na čtyři piva, opatřený keramickou dobře těsnící zátkou, je stylový dárek pro každého pivaře a opravdového milovníka točeného piva.

 

Skleněný džbánek s keramickou zátkouKoupit hned teď

Skleněný džbánek s keramickou zátkou

 

Stylový džbánek je nejen nejen vzhledově pěkný, ale především plně funkční. Keramická zátka s patentním uzavíráním dokonale těsní a udrží natočené pivo až do posledního zbytku čerstvé. Výhodou může někdy i být, že tělo džbánku je kalibrované a lze jednoduše odečítat zbývající množství. Stylově vytvarované ucho zase umožní snadný transport z výčepu až domů na stůl.

Vzhledem ke své velikosti džbán se vejde téměř do každé ledničky a je tak případně vhodnou alternativou k většímu skleněnému džbánu na pivo s pípou, který může mít problém se do některých menších chladniček vměstnat. Navíc ne vždy je potřeba mít v zásobě velké množství točeného piva a tento menší džbánek objemu 2 litry se hodí pro každodenní použití např. po obědě nebo při ‘večerním pivu’ s kamarádem.

Přejděte na stránky e-shopu a přečtěte si názory těch, co si tento džbánek již koupily.

 
 


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Párty | Štítky: ,

Předchozí: Keramický půllitr s vlastním potiskem.

Další: Luxusní ručník jako zákusek.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2010 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.