ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Spalovací RC model HSP Meteor

Auto Meteor může být například originální vánoční dárek pro zapáleného fandu do motorismu a motosportu, ale určitě je to nejsnazší a nejlevnější způsob, jak začít se spalovacími RC auto modely.

 

Spalovací RC model auta Meteor

Spalovací RC model auta Meteor

 

HSP Meteor je propracovaný model měřítka 1:16, který pohání spalovací motor nitro 7XCP. Ten RC modelu dodává neuvěřitelnou dynamiku zrychlení a lze dosáhnout jízdní rychlost až 80km/h, nadšenci do techniky po dalším vyladění a použití kvalitnějšího paliva nebudou mít problém dosáhnout rychlosti i přes 100km/h. Model poskytuje všechna profesionální řešení, která se objevují u mnohem větších RC aut na dálkové ovládání. Osazen je tak například olejovými tlumiči, hliníkovým podvozkem a velmi silnou dobře zajištěnou ovládací servo elektronikou.

Svou odolnou konstrukcí typu buggy je dálkově ovládaný HSP Meteor vhodný jak na asfalt, tak i na štěrk nebo i výmoly. Menší velikost je pak výhodou pokud jde o možnost jezdit doma na zahradě.

 

Představu, že se jedná o opravdový závodní model, si můžete udělat z následujícího krátkého videa:

 

Modely této značky už nějakou dobu sbírají pozitivní ohlasy mezi modeláři v USA či celé západní Evropě. Některá technická data modelu Meteor: Měřítko: 1:16 – Délka: 289 mm – Šířka: 191 mm – Výška: 110 mm – Max. rychlost: cca. 80 km/h – Pohon: 4×4 – Rozvor: 174 mm – Světlá výška: 18 mm – Kola: 69 x 25 mm (P) 69 x 29 mm (T) – Palivo: 16% nitro

DALŠÍ VIDEO A VÍCE PODROBNĚJŠÍCH INFORMACÍ NAJDETE V E-SHOPU

Prohlédněte si také další RC modely v nabídce…

 
 


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Zábava | Štítky: ,

Předchozí: Romantický víkend ve Františkových Lázních.

Další: Kvetoucí čaje se skleněnou konvičkou.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2012 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.