ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Stavebnice solární větrný mlýn dekorace

Originální dekorace v podobě stavebnice větrného mlýna poháněného sluneční energií. Hezký dárek pro kluky a muže všeho věku…

Solární větrný mlýn - stavebnice dekorace

Solární větrný mlýn - stavebnice dekorace

Zábavná solární stavebnice světlem poháněného větrného mlýnu o rozměrech 21 x 22 x 10 cm. Během sestavování zabaví a po jejím sestavení poslouží jako originální dekorace na parapetu nebo jiném slunném místě. Jen co na solární článek začne dopadat dostatek světla, lopatky větrného mlýna se začnou sami otáčet.Získejte u Conrad slevu 100Kč na nákup solární a větrné techniky!

Sestavení stavebnice je velmi jednoduché a zvládnou to již trochu šikovnější děti ve věku přibližně 8 let. Jednotlivé díly jsou detailně na milimetr přesně vyřezané laserem z lehké překližky a dokonale do sebe zapadají.

Ilustrativní video - stavebnice Solární větrný mlýn

 

Lehce sestavitelný a vtipně řešený model mlýna. Ukázka využití sluneční energie v praxi. Po sestavení si model můžete podle sebe namalovat běžnými barvami na dřevo.

 

PŘEJÍT DO ESHOPU A KOUPIT STAVEBNICI

 
 


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Hobby | Štítky: , ,

Předchozí: Multifunkční Renovator pro kutila.

Další: Elegantní dámské kožené peněženky.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2012 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.