ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Stojan na květiny

Květina potěší každou ženu. Ale neudělal by minimálně stejně takovou radost také prostorově úsporný stojan na květiny a květináče?

Stojany na květináče a květiny

Stojany na květináče a květiny

 

Stojany na květiny umožňují v omezeném prostoru elegantně umístit větší počet květináčů, přičemž v interiéru působí jako další dekorativní doplněk. Stojan mohou tvořit jednoduché čisté linie nebo složitěji kované křivky vytvářející dojem luxusu.

Kovaný luxus neznamená automaticky také drahý. Výrobky polské firmy Kapelańczyk se vyznačují právě svojí kvalitou a originalitou za skutečně rozumnou cenu.

Kované, ručně vyráběné bytové doplňky firmy Kapelańczyk jsou na trhu již více než 30 let. A Polsko je levnější! Levnější pracovní síla, konkurence i místní daňové podmínky dávají Polsku výhodu často nižší ceny.

Kromě osvědčené květiny udělejte radost také nádherným a praktickým stojanem. Originální dárek pro každou milovnici pokojových květin, který nestojí mnoho.

 
HLEDEJTE DALŠÍ SKVĚLÉ DÁRKY NA INTERNETU

 


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Domácnost | Štítky: ,

Předchozí: Zebry – velká samolepka na zeď.

Další: Elektricky vyhřívané ponožky.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2012 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.