ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Světelný hledač stanu

Praktická věcička pro příznivce kempingu a stanování, zvláště pak pro návštěvníka nejrůznějších open air festivalů. Mezi stovkami stejných stanů pomůže během chvilky spolehlivě najít ten správný…

Hledač stanu

Hledač stanu

 
Originální dárek pro fanouška hromadného kempování, pomůcka k nezaplacení při stanování na letních festivalech. Problém je totiž jednoduchý – když se sejde na jedné ploše několik set podobných stanů, špatně se po setmění hledá právě ten Váš. Tahle praktická věcička však pomůže během krátké chvilky problém s návratem do stanu hravě vyřešit.

Vyhledávač se skládá ze dvou částí – světelný disk a dálkové ovládání. Stačí když na vybraném místě postavíte stan a před odchodem zavěsíte uvnitř světelný disk. Při návratu zmáčknete tlačítko na dálkovém ovladači a Váš stan se rozsvítí či zabliká, podle Vaší volby. Vyhledávač stanů má totiž celkem tři různé světelné režimy. Světelný disk vyhledávače můžete ve stanu samozřejmě také použít jako vnitřní osvětlení.

Podle statistik každý návštěvník festivalu stráví přibližně jednu hodinu hledáním svého stanu. Zvlášť pokud je již pokročilá hodina a člověk toho má většinou už dost za sebou :-) Mezi stovkou či dokonce tisíci stany je většinou dost těžké najít ten svůj v střízlivém stavu, natož pod vlivem. Nenechte si zážitek z dokonalé párty zkazit tím, že při návratu netrefíte do svého stanu!

Líbí se Vám tato vychytávka jako tip na originální dárek? [ Kde koupit? ]

 
 


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Hobby | Štítky: , ,

Předchozí: Lepící páska s ostnatým drátem.

Další: Hledač klíčů.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2012 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.