ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Taneční podložky – simulátor tance

Velice populární jsou taneční podložky, označované zkratkou DDR ze slovního spojení Dance Dance Revolution. Je to sport, tanec, ale především zábava, kterou lze provozovat v podstatě kdekoliv. Vstupenkou do tohoto světa nekončícího tance je Dance pad, taneční podložka.

Taneční podložka X-Pad

Taneční podložka X-Pad

Originální a zajímavý dárek, zábava v rytmu hudby, aktivní pohyb v domácím prostředí. To vše a víc jsou taneční podložky, simulátory tance.

Stačí jednoduše připojit k počítači pomocí běžného USB rozhranní, spustit program, vybrat skladbu podle požadované náročnosti a pak sledovat šipky na monitoru. Úkolem je na taneční podložce sešlápnout příslušnou šipku, na konci počítač přesně vyhodnotí a oznámkuje dosažený výkon v několika ohledech, takže je vidět k jakému dochází zlepšení.

Pouhých deset minut na taneční podložce dokáže rozproudit krev i energii. Sami si ale během krátké doby ověříte, že po deseti minutách podložku opustit nelze :-) – je to zkrátka příliš návykové.

Taneční podložka DDR je vhodná pro člověka jakéhokoliv věku, který má doma počítač nebo herní konzoli PS2, XBOX či Wii, trochu místa a chuť zkoušet nové věci. Jako dárek překvapí, potěší a zároveň pozitivně působí na tělesnou kondici.

Vyrábějí se v různých variantách a provedeních, základní rozdělení je na softpad – měkké podložky a hardpad – profesionální řešení pro maximální zatížení.

Televizní reklamní spot na podložku X-PAD:

Několik PRO:
- netradiční originální dárek
- zdravá a přitom velmi zábavná hra, zlepšení kondice (aerobní cvičení)
- rozvíjení koordinace, postřehu a smyslu pro rytmus
- podložku připojíte k běžnému PC – software je zdarma
- zajímavé zpestření večírků, firemních akcí, ale i akcí pro mládež
- hardpady jsou vhodné i pro profi a fitness použití

K objednání je na výběr z několika různých modelů, pokračujte sem…


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Aktivní pohyb | Štítky: , ,

Předchozí: Popelník Blomus PATTY s víčkem.

Další: Graffiti hrnek.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2012 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.