ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Vrtulník na dálkové ovládání

Nejen pro starší dítě je mini RC vrtulník s dálkovým ovládáním pěkný dárek. Originální dárek, který nemusí stát mnoho peněz, je to zvláště pro dospělého muže, kterému splní dětský sen. Tento základní model je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro zkušenější letce…

Vrtulník s plastovým trupem má výjimečné letové vlastnosti, jenž dosahuje díky integrovanému systému pro udržování stability. Zábavu si s tímto dárkem užijete ihned po vybalení, když se ukáže, že i pro tento miniaturní RC model ve vzduchu nemilostrdně platí fyzikální zákony. Ale po několika hodinách tréningu bude každý schopný ukázat bravurní manévry! Výborný dárek k narozeninám i jiným příležitostem.

Mini vrtulník na dálkové ovládání

Mini vrtulník na dálkové ovládání

Vrtulník je svou velikostí a vahou určen pro létání v místnostech. Dvoukanálové ovládání umožňující i kompenzaci otáček ocasního rotoru napájí šest tužkových akumulátorů a ovladač slouží navíc také jako nabíječka pro vrtulník. Nabíjení trvá asi 20 minut a na jedno nabití miniaturního akumulátoru, který je součástí modelu, je pak možné létat až 10 minut.

 Zábavu, jaká se dá s tímto mini modelem na dálkové ovládání zažít, naznačuje i toto krátké video

 

Kokpit vrtulníčku je průhledný, takže zvídaví si mohou prohlédnout také samotný vnitřek modelu. Rozměry modelu jsou: délka 165mm, šířka 140mm, výška 70mm, hlavní rotor 135mm, ocasní rotor 31mm.
…když jsem vypouštěl vrtulník z jedné ruky a druhou přidával plyn, tak se mi rozzářily oči jako malému dítěti a utrhnout se k obědu nebylo jednoduché :)

Kupte takový vrtulník již dnes a udělejte radost Vašim blízkým nebo sobě. Přesvědčte se, že létající model na dálkové ovládání nemusí být vždy drahý!

 


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Zábava | Štítky: ,

Předchozí: Diamantové šperky.

Další: Tričko se spirálovým ekvalizérem.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2012 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.