ORIGINÁLNÍ DÁREK

Hledáte tip na neobvyklý dárek? Nechte se inspirovat…

 

Zebry – velká samolepka na zeď

Samolepky jsou často používané dekorace stěn a mezi oblíbené motivy patří určitě zebry. Již víte, komu uděláte do nového bytu radost?

zebra - samolepka na stěnu

zebra - samolepka na stěnu

 

Samolepka je vyráběna přímo pro Vás ihned po objednání, tudíž si můžete sami vybrat velikost, levou či pravou orientaci a jednu ze 40 dostupných barev motivu. Vyřezána je z jednoho kusu speciální vinilové fólie od kvalitní německé značky Oracal a díky tomu bude po nalepení na zdi vždy vypadat tak, jak ji vidíte na obrázku.

Samotná fólie je navíc povrchově matná a měkčená, díky tomu tedy nejen dokonale přilne podkladové zdi, ale bude pohledově vypadat jako by byla dekorace namalovaná přímo na samotné stěně.

 

Máte obavu z náročné instalace? Zbytečně, nemusíte se bát. Ke každému balení je přiložen názorný návod. Nakonec, jak si můžete prohlédnout na následujícím videu, při dodržení několika jednoduchých kroků je to snadné a umístění samolepky na své místo na zdi nezabere příliš času…

 

Běžná doba dodání je během tří pracovních dnů i přes to, že motivy se vyrábějí na zakázku přesně podle Vaší objednávky. Navíc poštovné je zdarma. Proti poškození během přepravy jsou samolepky chráněny v pevném tubusu.

PŘEJÍT NA VÝBĚR SAMOLEPKY

 
Galerie samolepky na zeď a volnou stěnu


Sdílet na Facebooku


 

Kategorie: Domácnost | Štítky: , ,

Předchozí: Dupačky pro dospělé.

Další: Stojan na květiny.ORIGINÁLNÍ DÁREK © 2012 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.